Novinky

Jsme partnerem společnosti GDPR Služby

07. listopad 2017 GDPR Služby je konzultační a servisní organizace orientovaná na poskytování služeb pro obce, města a příspěvkové organizace. Tým Innovation One má kompetence v celém spektru profesí, jako je IT, řízení procesů, právo, bezpečnost atd.

Innovation One je partnerem ClickDimensions

20. červenec 2017 V červenci jsme se stali partnerem ClickDimensions, který poskytuje řadu pokročilých nástrojů pro emailovou a marketingovou automatizaci. Přímo v prostředí Microsoft Dynamics 365 lze s pomocí ClickDimensions vytvářet a

Innovation One získává kompetenci Cloud Solutions Provider (CSP) v režimu Tier1

01. prosinec 2016 Innovation One s.r.o. získala před několika měsíci kompetenci Cloud Solution Provider (CSP) společnosti Microsoft režimu Tier1. Současně proběhlo úspěšné nasazení a otestování všech souvisejících procesů spojených s touto kompetencí.

INNONE přebírá do péče CK FISCHER v oblasti CRM

01. červen 2016 Na přelomu března a dubna 2016 převzala naše společnosti do správy péči o informační systém Dynamics CRM ve společnosti Cestovní kancelář FISCHER a.s..

Klier spustil nový informační systém v rekordně krátkém čase

02. únor 2016 Naše společnost dokončila implementaci informačního systému ve společnosti Klier, která je největší síťí kadeřnických salónů v České republice.