• ikona dashboardy

  Data vaší firmy na přehledných dasboardech

  S Power BI můžete na webu sledovat vaše důležitá data z celé vaší organizace uložená v sešitech Excelu, cloudových službách, streamovaných datech či on-premise databázích, a to využitím výpočetního výkonu cloudu.
 • ikona prehledy

  Můžete vytvořit úžasné interaktivní přehledy

  Power BI technologie vám nabízí desítky moderních vizualizací dat použitelných k filtrování či zvýraznění dat v jiných vizualizacích. Lze nastavit drill down ve vizuálech či vložit Visio schémata s Power BI daty. Sdílení dashboardů komukoli provedete během několika sekund.
 • ikona datove analyzy

  Konzistentní datové analýzy napříč organizací

  Použitím Analysis Services můžete snadno vytvářet robustní a opakovaně použitelné modely nad svými daty, čímž zajistíte soulad mezi reportingem a analýzou ve vaší organizaci. Power BI dashboard lze vložit do jiných řešení, např. Dynamics 365.
 • ikona power bi desktop

  Microsoft Power BI Desktop

  Power BI Desktop vám dává nástroje pro transformaci, analýzu a vizualizaci dat. Můžete vizuálně prozkoumat svá data pomocí drag-and-drop postupů, aplikovat firemní design, nastavit interaktivitu a výsledek publikovat do cloudu.
 • ikona power bi

  Microsoft Power BI Mobile

  Pomocí Power BI Mobile aplikací lze k reportům přistupovat kdekoli a kdykoli. Tyto nativní aplikace poskytují živé, interaktivní, mobilní přístupy k vašim důležitým informacím nezávisle na výkonu a rozlišení vašeho zařízení.
 • ikona power bi gateway

  Microsoft Power BI Gateway

  S Power BI Gateway můžete připojit své on-premise datové zdroje. Lze řídit přístup uživatelů ke konkrétním datům, naplánovat aktualizace dat, použít přímé datové dotazy či živá připojení.