Innone

Byznys analytik – junior Full-time, Praha

Byznys analytik - junior
Full-time, Praha

Je tvoje kariéra teprve v začátku, ale rád bys poznal byznys prostředí z pohledu formulace zákaznických potřeb a následného popisu jejich řešení? Přidej se do našeho týmu byznys analytiků, ve kterém tě rádi naučíme tvořit všechny analytické výstupy na reálných klientech: mapu byznys procesů , use cases, soupis požadavků…

Co od tebe očekáváme a proč?

Porozumění potřebám zákazníků

  • Občas je potřeba projevit dostatečnou míru empatie či schopnost získat si od zákazníka správné informace pro svou analýzu. Pokud už se v prostředí nebo standardních procesech orientuješ, půjde to snáze.
    • Orientace v různých byznys oblastech (např. banky, automotive)
    • Orientace v byznysových procesech zákazníka (např. obchodní procesy, lead management)
    • Řešení potřeb zákazníka s ohledem na možnosti realizace, přínos, ekonomiku řešení atd.

Procesní a analytické myšlení

  • Když už si informace získáš, je na místě je umět řádně zpracovat.

Schopnost komunikace se zákazníkem a členy týmu

  • Analýza zpravidla nebude individuální práce, proto je schopnost komunikace základ.

Ochotu vzdělávat se

  • Zdroje informací i školení pro tebe máme připravené. Budeme proto rádi, když je využiješ a akceleruješ tím kariérní růst i si rozšíříš znalosti.
infopruh ikona

Chceš se přidat do našeho týmu? Pošli nám svůj životopis na jobs@innone.cz nebo vyplň kontaktní formulář.

Kdo budou tví kolegové?

Co další bychom ti o pozici rádi řekli:

Potřebuješ předchozí vzdělání nebo kvalifikaci?

Nepotřebuješ, ale byli bychom rádi, kdyby ses orientoval/a:

  • Ve výše zmíněných problematikách
  • Modelech jako BPMN, UML, BABOK a modelovacích programech (např. Enterprise Architect)
  • V prostředí CRM systémů (MS Dynamics 365, MS Power Platform, Salesforce) či měl/a za sebou podílení se na implementaci procesů, aplikace či systémů.

Jak bude vypadat náplň tvé práce?

  • Propojování světa zákazníka a dodavatele.
  • Komunikace s byznys vlastníky u zákazníka.
  • Zjišťování potřeb a byznys požadavků zákazníků a následný popis jejich řešení ve spolupráci s dalšími členy týmu.
  • Tvorba analytických výstupů (byznys procesy, use casy, požadavky atd.) a jejich schválení zákazníkem.

Co je cílem tvé práce?

  • Pochopit potřeby klienta a předat byznys analýzu (požadavky) k dalšímu zpracování.
  • Spolupracovat při návrhu technického řešení v dalších fázích implementace.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Finanční odměnu v rozsahu 30 000 Kč – 50 000 Kč.
  • Zázemí moderních kanceláří, ale v práci na homeoffice nevidíme rozdíl.
  • Zařídíme multisportku, parkování v budově kanceláří, zvýhodněné firemní tarify, pracovní notebook, telefon…
  • V týmu umíme vymyslet i další skvělé výhody – školu jízdy na motorce, obornou chiropraxi při akutních problémech, chilli ráj pro milovníky pálivého.
  • A hlavně skvělou partu, která ráda zkouší nové věci, neustále se profesně i osobnostně posouvá, nezapomíná na odpočinek a ráda pořádá společné akce a večírky.

Přátelská atmosféra je naší prioritou

Empatie

Víme, že svět není černobílý, proto vždy nasloucháme a přistupuje ke klientům s individuální péčí.

Důvěra

Spoluprací tvoříme společnou budoucnost, proto chceme všechny nejistoty a rizika překonávat se vzájemnou důvěrou.

Trvalé hodnoty

Chceme, aby vás naše řešení mohlo na vaši cestě doprovázet co nejdéle a bylo možné ho dále rozvíjet.

Stabilita a kontrola

Zakládáme si na tom, aby každý náš digitální systém i služba byla naprosto stabilní a funkční.

Využít potenciál na maximum

Díky zkušenostem vidíme potenciál tam, kde ho jiní nevidí

Kariéra

Fotogalerie

Klienti nám důvěřují

Pro většinu našich zákazníků jsme nejen IT dodavatel, ale zejména důležitý partner pro tvorbu a automatizaci business procesů.

abcworks
arbes
carollinum
cemex
creditone
csob
csobleasing
etravel
eximtours
fischer
galileo
gdpr
hostivice
ing
jdrozhlasy
klasterec
klier
ministerstvo
mzliberec
nevdama
nool
npi
nvision
odborovysvaz
organizacnikancelar
patria
prostor
provident
raiffeisen
skoda
sudopgroup
trask
vasenaroky
vodafone
vokoun
wustenrot
lmc

Pro naše klienty chceme být nejen kvalitní dodavatel, ale i důležitý partner na jejich cestě

Rádi z Vás uděláme našeho dalšího spokojeného zákazníka.

Microsoft Cloud

Solution Provider

Microsoft

AEP

Authorized Education

Partner

Microsoft
Microsoft